0 Ürün

Müşteri Hizmetleri

almidatekstil.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken İnternet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır.

Ayrıca, almidatekstil.com'daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz. Bu sayfada, almidatekstil.com'da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için info@almidatekstil.com adresine mail atabilir, veya (0212) 679 31 07 numaralı telefondan Almida Tekstil müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda (0212) 679 31 07 numaralı telefondan satış sorumlusu arkadaşımızla iletişim kurunuz. almidatekstil.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm-odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.